Nem találod az általad keresett információt? Észrevételed van a termék fényképével kapcsolatban? Oszd meg velünk
Igyekszünk a lehető leghamarabb alkalmazni a javaslatodat.
Customer opinions (1)
5/55 / 5
Értékelés: 5 / 5
Julcsi
2019-10-30
Nem volt még Newbalance cipőm , de a legjobb döntés volt hogy megrendeltem igaz sokat hezitáltam rajt a . Nagyon kényelmes , pille könnyű cipő . A méretezése tökéletes . Nem kell belőle nagyobb szàmot venni . 39 lábra 39 es jó . Örülök hogy megvettem , szeretnék más színben is . Máris márkafüggő lettem ?! ?